Спричинені пожежі в Херсоні та області внаслідок чергових обстрілів Росії

Росія вкотре обстріляла Херсонщину. Внаслідок чого виникали пожежі, які доводилось гасити службам ДСНС. Про це повідомили на своєму Telegram-каналі ДСНС України.

“Після обстрілу міста виникла пожежа у пологовому будинку. Горіла побутова кімната персоналу. Пожежу досить швидко вдалось ліквідувати на площі 25 кв. м. На місці події працювало 14 рятувальників та три одиниці техніки.
До прибуття пожежно-рятувального підрозділу з приміщення було евакуйовано 22 людини, серед яких породілля з новонародженим немовлям. Одна працівниця пологового будинку травмувалась та звернулась за допомогою до лікарні”, – повідомляють в ДСНС України.

Минулої доби рятувальники Херсонщини залучались до гасіння мінімум десяти пожеж, більшість з яких виникли внаслідок російських обстрілів.

“Після гасіння пожежі в пологовому будинку пожежники отримали повідомлення про те, що російський снаряд потрапив у приміщення гаражу на території приватного домоволодіння в одному з мікрорайонів міста та спричинив пожежу. Загорання вдалось ліквідувати на площі семи кв. м. Також у с. Кіндійка після російського обстрілу загорілась господарча будівля та легковий автомобіль на приватному подвір’ї. Пожежу ліквідовано”, – йдеться в повідомленні.