Сили оборони знищили три артилерійські установки російської армії на лівобережжі Херсонської області (відео)

Сили оборони півдня знищили три артилерійські установки та три одиниці автобронетехніки на тимчасово окупованій Росією території Херсонської області. Про це в марафоні “Єдині новини” заявила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

“Ми продовжуємо знищувати російську зброю та техніку, продовжуємо збивати російські безпілотні розвідники, які росіяни пристосували для скидання розривних гранат”, – сказала Наталія Гуменюк.

Сили оборони й надалі працюють над тим, щоб зачистити смугу в 30 кілометрів на лівому березі Херсонської області. Це відчувається за кількістю обстрілів російських військ.

“В більшості російські обстріли сягають 50-60 за добу. Хоча минулого тижня в одну із діб було і 20 обстрілів за добу. В попередній тиждень це було 90-100 обстрілів. Однак російська армія минулої доби, відмовилася від використання керованих авіаційних бомб. Це може бути пов’язано з погодними умовами, в нас значно погіршилася погода”, – розповіла Гуменюк

На островах поблизу Херсона переважає активність Сил оборони. Це  дозволяє знищувати спостережні пости військ РФ, які вони ще мають на тій території.

“Ми продовжуємо зачищати той недофлот, який росіяни намагаються собі організувати, відбираючи в місцевих плавзасоби. Ті легкомоторні плавзасоби призначені для риболовлі та пересування в мирних цілях. За такої погоди, яка зараз вирує в тій місцевості, військові РФ не можуть їх використовувати, вони дуже небезпечні й тим більше небезпечні, бо є нашими військовими цілями”, – сказала Гуменюк.