Ситуація на Херсонщині важка, є поранені, – ОК “Південь”

Протягом ночі підрозділи Збройних сил України на Херсонщині боронили зайняті позиції. Втім, в області важка ситуація, повідомляє оперативне командування “Південь”.

Деякі села у критичному стані: пошкоджено кожне подвір’я, є поранені та загиблі.

“У Білозерці через обстріл касетними снарядами зруйновано 10 будинків, загинули троє людей, є поранені, обставини уточнюються. В Бреславському і Каховіському районах ситуація також напружена. Окупанти силою утримують людей, не даючи можливості евакуюватися, а на в’їзд в область не допускають гуманітарні вантажі крім кримського напряму. Втім, звідти допомоги вкрай замало. Не вистачає ліків, засобів гігієни, інших товарів першої необхідності”, йдеться в повідомленні.

Корабельне угрупованні ворожих сил в північно-західній частині Чорного моря продовжує тримати блокаду судноплавства і нести загрозу ракетних ударів, вірогідність проведення будь-яких операцій навколо Зміїного та висадки десанту штормова погода дещо знизила, але загальна обстановка не виключає їх повністю.

В цілому обстановка на Бессарабському напрямку стабільно напружена, але контрольована силами оборони. На території Придністровського регіону Республіки Молдова значних переміщень особового складу та техніки не фіксується.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *