ТрО Херсона полює на окупантів на лівому березі Дніпра (відео)

До росіян рукою подати, тому чому б не скористатись такою можливістю кожного дня? Саме такої думки військовослужбовці мінометного розрахунку херсонської окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, які роблять все для того, щоб російські окупанти на лівому березі Дніпра почувалисть, як на чужій землі. Про Херсонську бригаду написала Армія.Inform.

“Хай росіяни не сильно там собі позиції облаштовують, скоро і звідти виженемо. Наш міномет 82 мм, мобільний, хоча не 120-ка, але жару їм також даємо постійно. Днями дивимось на той берег – ящики з боєприпасами несуть солдати РФ – влупили, росіяни горять, складу нема, а ми не сумуємо”, – каже головний сержант батареї Сергій.

Сергій в перші дні широкомасштабної агресії, до Миколаєва дістався за два дні, де одразу долучився до Сил оборони. Батальйон Сергія брав участь у звільненні Харківської області, а  після звільнення Херсона вони з побратимами боронять рідний край.

“Майже всі хлопці місцеві в бригаді. Хочемо звільнити всю область, всю свою країну від російської наволочі”, – говорить Сергій.

Вогнева міць мінометів калібру 82 мм особливо ефективна в урбанізованій та на пересічній місцевостях. Росіяни постійно намагається облаштовувати спостережні пункти, вогневі та снайперські позиції на іншому березі.

“Підняв пташку, знайшов, передав координати хлопцям”, – коротко сказав оператор дрона Назарій.

Вмовляти його поділитись власною думкою довелось усім підрозділом, але, за словами хлопців, небагатослівного Назарія вони називають епітетами не менш ніж «чарівник» або «всевидящий», бо кажуть жодного разу не схибив з координатами. У вільний час тренуються, у робочий – нищать росіян. Для захисників, то прийнятний робочий графік.

“З літа в підрозділі. Два тижні тренувань і жодних проблем з даним агрегатом. День через день виїжджаємо на бойові завдання, міняємось розрахунками. Насипали, насипаємо і обіцяємо ще більше насипати”, – ділиться враження кремезний командир розрахунку Максим.