У Бузковому парку висадили 70 кущів бузку, які Херсону подарував Київ (фото)

Сьогодні з ініціативи Херсонської міської військової адміністрації у Бузковому парку висадили 70 кущів бузку, які були подаровані з Києва. Про це Херсонська МВА повідомила на своєму Telegram-каналі.

До висадки долучилися представники ХМВА, комунальних підприємств та керівництво КО «Київзеленбуд». Частину саджанців надали Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України та Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна.

“Першого березня минулого року в Херсоні сталася страшна трагедія в Бузковому парку. Бійці територіальної оборони були безжально розстріляні російськими окупантами з важкої техніки. Тоді загинуло близько 30 захисників міста, які намагалися зупинити танкову колону військ РФ одними лише автоматами та коктейлями Молотова”, – йдеться в повідомленні МВА.

У Бузковому парку херсонці облаштували Меморіал бійцям Херсонської тероборони, які загинули того страшного дня. Вже після деокупації представниками 124 бригади ТрО було оновлено місце пам’яті.  Висадження бузку на цьому місці є вшануванням подвигу бійців, як символу стійкості та свободи херсонців.