У Чорнобаївці на Херсонщині працює гуманітарний штаб (відео)

На Херсонщині у Чорнобаївці працює гуманітарний штаб для місцевих жителів. Там можна отримати одяг, будівельні матеріали, теплі ковдри та матраци і продукти. Інформацію про це опублікувало Суспільне.

Лідія Колєснікова – соціальний працівник. Вона розвозить хліб і гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує в Чорнобаївці. Отримує її у місцевому гуманітарному штабі.

“Два рази на тиждень, у вівторок та в суботу, коли привозять хліб, я везу його маломобільним бабусям. Все роздаємо як необхідно, з пред’явленням паспорта”, – каже жінка.

Штаб працює кожного дня. Тут можна отримати все необхідне: продукти, воду, буржуйки, речі.

“Зі штабу ми також відправляємо одяг до сіл Крутий Яр, Киселівка, Посад-Покровське, Зелений Гай, Клапая. Люди потребують зимового одягу. Також підбираємо речі для дітей. Намагаємось допомогти людям пережити зиму”, – говорить волонтерка Ольга Мазманян.

Людям, чиї будинки пошкоджені від російських обстрілів, з різних регіонів України привозять будівельні матеріали, матраци і теплі ковдри.

“Два рази на тиждень, люди отримують хліб, який проплатила організація ООН. Це безкоштовний хліб, консерви, квасоля, крупи, мука та овочі. Овочі привозять з Черкас, Кропивницького, Тернополя – допомога від людей, не від організацій. А також продуктові пакети World Kitchen, вже фасовані пакети надаються кожному жителю”, – розповіла голови гуманітарного штабу Олени Москаленко

За час роботи штабу допомогу отримали близько чотирьох тисяч людей.