У державній зраді підозрюється експоліцейський з Херсонщини, який здавав росінам проукраїнськи налаштованих громадян

У державній зраді підозрюється експоліцейський з Херсонщини, який здавав росінам проукраїнськи налаштованих громадян. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму Telegram-каналі.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури колишньому правоохоронцю заочно повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в період воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

“Після російської окупації Херсонщини підозрюваний добровільно погодився на співпрацю з представниками РФ. Він пішов на службу в підпорядкований окупаційній адміністрації РФ, незаконно створений орган – «Олешківське районне відділення поліції» та став «старшим інспектором відділення дільничних інспекторів поліції». Підозрюваний проводив обшуки у місцевих мешканців, докладав зусиль для виявлення патріотично налаштованих громадян України, передаючи відомості із зазначенням особистих даних мешканців до правоохоронних органів та спецслужб РФ. Після чого вказаних ним осіб незаконно затримували”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Досудове розслідування вели слідчі ТУ ДБР, розташованому в м. Мелітополь.