У Херсоні хочуть провести мобілізацію та виставити цих людей проти ЗСУ

У Херсоні зникають журналісти та громадські активісти, там облаштували катівню.  Про це повідомляється на сторінці уповноваженої з прав людини Людмили Денісової. 
” У нас є слідчий ізолятор і три в’язниці. Звичайно ув’язнені люди також наші люди, які вже відбувають покарання. А склалася дуже небезпечна ситуація, тому що «орки» хочуть дати ув’язненим зброю і змусити їх воювати з ЗСУ. А їх там понад 2 тис! У цих містах позбавлення волі живуть 700 працівників, які нікуди не виходять. Вони поки що мають їжу і воду. І тримаються. Адже, якщо вони підуть з цих установ, ув’язнених точно заберуть”, йдеться в повідомленні.
Окупанти створюють в Херсоні катівні. Заарештували колишнього мера міста та намагаються змусити його співпрацювати, та він тримається дуже мужньо.
“Людей хапають прямо на вулицях. Вони зникають. Окупанти хочуть провести примусову мобілізацію, щоб відправити українців на фронт. І всі розуміють, що вони хочуть ставити їх попереду, як гарматне м’ясо. А уявіть, що це буде означати для української армії, яка не може стріляти в своїх людей, яких примушують йти проти них”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *