У Херсоні погасили марку “Воїни світла. Воїни добра” (відео)

У Херсоні сьогодні презентували та погасили поштову марку з серії “Воїни світла. Воїни добра”. Її присвятили всім працівникам критичної інфраструктури: енергетикам, зв’язківцям, дорожникам, газовикам, водопостачальникам. На погашенні марки були кореспонденти Суспільного.

Один з тих кому присвячена марка – майстер аварійної служби Андрій Васильєв.

“Емоції гарні, позитивні, на фоні того, що у нас зараз відбувається”, – говорить майстер.

Вперше прийшов на урочисте погашення і директор Херсонського водоканалу Олексій Савченко. Каже, те що роботу працівників критичної інфраструктури оцінила Укрпошта, приємно.

“Дуже сподобалась марка, дуже дякую людям, котрі працювали над створенням даної марки. Даний захід мене надихнув і в душі відчуваю скорішу перемогу”, – говорить директор водоканалу.

Це п’яте погашення марки на Укрпошті після визволення Херсона, розповідає директорка місцевої філії Тетяна Морозова. Тираж цієї серії 300 тисяч примірників. Автор випуску – Олександр Нікітюк. Ці марки, говорить Тетяна, особливі. Вони світяться у темряві.

“Вперше вона буде погашена білою фарбою, бо саме на темному кольорі самої марки, якщо подивитись її у темряві, марка світиться. Вперше Укрпошта випустила такого плану марку. Промінчики світла через темряву пробиваються”, – розповідає Тетяна Морозова.

Марки нової серії вже придбала херсонка Ольга. З початку повномасштабного вторгнення вона розпочала збирати колекцію. Нині має майже всі марки, випущені за останній рік.

“Русский воєнний корабль” в мене є марка, і “Русский воєнний корабль всьо”, і марка “Мрія”і кримський міст на біс”, – говорить херсонка.

Нові марки, які відсьогодні поповнять її колекцію – незвичн. Таких ще Укрпошта не випускала.

“Дуже гарна марка, красива, цікава. І дійсно, ті люди, які на цій марці відображені, вони дуже велику користь приносять нам всім людям, які живуть у Херсоні на деокупованій території”, – розповідає Ольга.

Відсьогодні поштові марки з серії “Воїни світла. Воїни добра” у продажу в мережі відділень Укрпошта та онлайн. Блок марок коштує 90 грн. Також до серії входить конверт першого дня, немаркований конверт та листівка.