У Херсоні рейди на вуличних продавців. Фото

Несанкціоновану торгівлю м’ясом та молочкою виявили в Херсоні. Факти задокументували спеціалісти Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради, повідомляють у мерії. Рейд здійснили на вулиці Миру.

“З суб’єктами підприємницької діяльності проведено профілактично-роз’яснювальну роботу та попереджено про необхідність реалізаціі своєї продукції на території ринків, після проведення санітарно-ветеринарної експертизи”, – йдеться в повідомленні.

Заборонити торгівлю з рук вирішили члени виконавчого комітету Херсонської міської ради.

В рішенні йдеться:

“Ліквідація осередків несанкціонованої торгівлі на території Херсонської МТГ, якісне покращення благоустрою міста, недопущення спалахів інфекційних захворювань – головна мета, що зазначається у пояснювальній записці до проєкту рішення.

Прийнятим рішенням заборонена торгівля будь-якою продукцією з рук на вулицях, зупинках, пішохідних доріжках, тротуарах, газонах, перехрестях, прилеглих ділянках до житлових будинків, з машин та інших невстановлених та спеціально необладнаних для цього місцях на території громади в період воєнного стану.

Заборона не стосується підприємців, які мають листи-погодження виконавчого органу міської ради на виносну торгівлю продуктами харчування та плодоовочевою продукцією власного виробництва, на місцях, визначених рішеннями виконавчого комітету міської ради.

У разі виявлення фактів торгівлі у невстановлених місцях, КП «Муніципальна варта» спільно з Інспекцією з контролю за благоустроєм міської ради та представником ринку складатимуть акти приймання-передачі продовольчих товарів на відповідне зберігання.

Після проведення санітарно-ветеринарної експертизи, товари повернуть для подальшої реалізації в установлених місцях”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *