У Херсоні відкрився соціальний магазин одягу

У Херсоні запрацював соціальний магазин одягу. Тут можна безкоштовно обрати для себе одяг та взуття. Є в асортименті і дитячі іграшки. Ініціатива відкрити перший соціальний магазин одягу належить Херсонському хабу, розповів Суспільному його координатор Роман Головня.

“Виникла ідея відкрити соціальний магазин для того, щоб люди цивілізовано, комфортно могли прийти і вибрати собі одяг. Я дав оголошення в соцмережах з приводу того, що плануємо відкрити такий магазин, хто готовий долучитись. Відгукнулись багато людей”,  розповів Головня.

Серед тих, хто відгукнувся і Людмила Зиріна. Вона безкоштовно надала приміщення, де розмістився магазин. Раніше тут була крамниця вживаного одягу. Колишні орендарі виїхали, тому приміщення лишилось порожнім. Так жінка вирішила допомогти місту.

“Речі не лише передавали як гуманітарну допомогу, а й приносили самі херсонці. В день відкриття до магазину вишикувалась черга. Тому потреба в речах тут є завжди. Передати їх може кожен. Головне речі мають бути цілими, чистими та випрасуваними. Є потреба у дорослих речах, взутті, білизні. Принести їх можна у до херсонського хабу і відправити і сплатити вартість доставлення пакунку Новою поштою”, – говорять волонтери Херсонського хабу.

Соціальний магазин працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:30 до 14:00.