У Херсоні всі комунальники зобов’язані працювати у бронежилетах

Яка нині ситуація у Херсоні та як живе місто і його мешканці під постійними обстрілами російських окупантів? Про це на Громадському радіо розповів кореспондент із Херсона Михайло Батрак.

«Якщо порівнювати з попередніми днями, сьогодні в Херсоні відносно спокійніше, а так зазвичай Херсон щодня перебуває під обстрілами з боку російських окупантів», – гопорить Михайло.

Водночас нині немає тендеції того, щоб люди масово виїздили з міста.

«Але взагалі, ті, хто залишились, ті вже і залишились. Немає такого напливу людей, щоб поверталися, і немає напливу людей на виїзд. Дрібний бізнес працює, як і великі торговельні мережі, працюють аптеки, магазини, звичайно, не у великій кількості, але якщо ми кажемо, що 20% населення залишилося, то приблизно і 20% магазинів лишилося, це такі прибудинкові маленькі магазинчики, які реалізують товари повсякденного вжитку», – розповів журналіст.

У місті не працюють дитячі садочки, школи і заклади вищої освіти, бо це на сьогоднішній день небезпечно.

«Небезпечно взагалі збиратися великою кількістю осіб в одному місці. Попри постійні обстріли Херсона, місто і люди загалом – живуть, місто живе, не в звичному для себе ритмі, але живе, приходять комунальні служби, але зараз прибиральники міста, двірники ходять у бронежилетах. І це не те, щоб поширена така річ, це обов’язкова річ для працівників комунальних служб у Херсоні. І рятувальні служби, і двірники – всі ходять у бронежилетах», – розповів кореспондент.