У Херсонській області ДТЕК збільшує виробництво електроенергії на деокупованій Трифонівській СЕС

Компанія ДТЕК збільшує виробництво електроенергії на звільненій від російських окупвнтів Трифонівській сонячній електростанції у Херсонській області. Про це інформує Офіційний канал ДТЕК в Telegram.

Вже вдалося відновити роботу більше половини інверторів СЕС, що дозволяє нарощувати генерацію електроенергії в енергосистему України. Крім того, для швидкої відбудови на території станції розгорнуто будмістечко, також до відновлюваних робіт залучено місцевих жителів. Зараз ведуться перемовини з “Херсонобленерго” щодо ремонту обладнання на підстанції, щоб збільшити обсяги видачі електроенергії.

“Енергетики СЕС особисто подякували військовим, які базувалися поруч з нашою сонячною станцією і передали їм 50 портативних зарядних пристроїв”, – зазначили у компанії.

Нещодавно акціонерне товариство “Херсонобленерго” отримало близько 40 тонн енергетичного обладнання від міжнародних партнерів для проведення ремонтних робіт та відновлення електропостачання в області.

“Серед переданого обладнання – електростанції резервного живлення, силові трансформатори, ручний інструмент, високовольтний кабель, ізолятори, запобіжники тощо. Гуманітарну допомогу Херсонській області надали Італія, Литва, Угорщина, Польща, Фінляндія, Великобританія, Канада та Німеччина”, – йдеться в повідомленні.

Міністр енергетики України Герман Галущенко зазначив, що Херсонська область – одна з найбільш постраждалих від російської військової агресії. Навіть після деокупації частини регіону енергетична інфраструктура зазнає постійних обстрілів із різних видів зброї з боку Росії.