У Нижніх Сірогозах російські окупанти перенесли ринок до автостанції і назвали його «ярмарок»

Вже вдруге в селищі Нижні Сірогози Генічеського району, на майданчику, де зазвичай паркувалися автобуси біля автостанції, росіяни влаштовують так званий ярмарок. Таку ініціативу запровадила місцева окупаційна «військово-цивільна адміністрація». Про це повідомляє видання «Нижні Сірогози.City».

Зазвичай щочетверга на ринку «Хортиця» в Нижніх Сірогозах – великий базарний день. Продавці та покупці приїздять не лише з навколишніх сіл, а й із сусідніх громад. Щоправда, під час російської окупації ринок тривалий час не працював. Згодом відновив свою роботу, однак і продавців, і покупців тут суттєво поменшало.

Ті, хто приходить сюди скуплятися, роблять це поспіхом, аби зайвий раз не перетинатися з озброєними російськими військовими. До того ж придбати необхідні продукти та речі можна лише за рублі. З 1 січня 2023 року на тимчасово окупованій Росією території Херсонщини російські окупанти заборонили гривню. Тож і на ринках Нижньосірогозької громади сьогодні ціни теж в рублях.

Тринадцятого лютого російська окупаційна влада повідомила, що відтепер щочетверга торгівля здійснюватиметься не на ринку «Хортиця», а на території автостанції. І відтепер ця торгівля називається «ярмарок».

“Торгові місця на ярмарку надаються безоплатно, – пафосно заявила окупаційна влада у своєму оголошенні. Судячи з фото, які публікує видання, торгових місць тут і немає зовсім. Та й звідки вони могли взятися на території автостанції. А от ринок «Хортиця» якраз обладнаний спеціальними торговими місцями, проте російських окупантів він чомусь не влаштовував”, – йдеться в повідомленні.

Перший «ярмарок» біля автостанції російські окупанти організували 23 лютого. Проте продаж товарів в антисанітарних умовах, вздовж проїзної частини вулиці Незалежності, мало чим нагадував цивілізовану торгівлю.

Другого березня перед автостанцією знову влаштували «ярмарок». Кілька місцевих продавців продавали м’ясо за ціною від 300 до 450 рублів. Сметану ­­- по 100 рублів за півлітрову баночку, стільки ж просили й за домашній сир. Домашні яйця продавали за ціною від 70 до 100 рублів. Свіжих карасів – по 120 рублів, а камбалу – по 250-350 рублів.

Приїхали на цей «ярмарок» зі своїм крамом і чимало узбеків. Люди помітили, що на «ярмарку» російські солдати активно купували цивільний одяг.