“Укрпошта” відновлює роботу відділень на Херсонщині, а Франція передає машини для неї

У Високопіллі та Новорайську на Херсонщині відновили роботу відділення “Укрпошти”. Про це в Telegram повідомив голова Бериславської РВА Володимир Літвінов. Також роботу “Укрпошти” в Херсонській області забезпечать автомобілями від Франції. Про це на своєму сайті повідомила “Укрпошта”.

Відділення у Високопіллі працює з 08:00 до 16:30 (з перервою з 12:00 до 12:30). А в Новорайську “Укрпошта” працює з 09:00 до 13:00.

“У відділеннях, які відновили роботу, можна відправити або отримати посилку, оплатити комунальні послуги, купити продукти і товари першої необхідности. Також у них можна отримати чи відправити гроші готівкою, отримати пенсію або інші соціальні виплати”, – йдеться в повідомленні голови.

Також пошта Франції передала два авто “Citroen” і чотири фургони “Renault”.

“Транспорт – одна з найбільших потреб, бо разом з російською окупацією ми втратили значну кількість автівок. І це на фоні того, що “Укрпошта” крім своїх прямих обов’язків з доставки пошти залучена ще й у низці державних проєктів, які також потребують додаткових транспортних засобів для перевезення. Країни-члени ВПС (Всесвітній Поштовий Союз, – МОСТ) взяли на себе обов’язок відстежувати потреби “Укрпошти” в сфері поштових послуг та допомагати з їх вирішенням”, – заявив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський”.