В Херсоні просять здати кров для тих, хто постраждав від обстрілів

Херсонський обласний центр служби крові просить стати донорами. Людей запрошують прийти  7 травня. Про це повідомляють на сторінці центру у Facebook.

Кров потрібна для тих, хто постраждав внаслідок обстрілів та вибухів, а також для тяжкохворих, породіль, пацієнтів з кровотечею, які все ще залишаються в окупованому росіянами місті і потребують допомоги.

“Найважче тим, хто залишився в окупації та тримається! І серед тих, хто не покинув місто – багато важкохворих херсонців та жителів області, які гостро потребують донорської підтримки, яка є реальним шансом на життя! Сьогодні, здаючи кров, ви піклуєтеся про тих, хто постраждав в Херсонській області від вибухів і обстрілів, хто бореться з онкологією або анемією, хто народжує дитину і має кровотечу, хто має виразку шлунку і має велику крововтрату… Багато хворих потребує донорську кров, а донорів все менше. Благаємо всіх, хто ще має можливість в Херсоні здати кров-долучитися до донорства і підтримати тих, хто зараз у цій війні потрапив у групу найвразливіших, важкохворих паціентів”, йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *