В Херсоні залишилось 80 одиниць комунального транспорту із колишніх 297

У комунальному автопарку Херсона наразі налічується 80 автобусів та тролейбусів. Деякі пошкоджені внаслідок обстрілів. Про це пише МОСТ, зі слів начальниці управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Департаменту міського господарства Херсонської міської ради Марини Віркун.

До окупації в місті налічувалося 297 одиниць комунального транспорту.

“Росіяни, відступаючи з Херсона, покрали з міського автопарку комунальні автобуси. Зараз на маршрутах працює 80 одиниць транспорту. Тролейбуси взагалі не їздять. Бо в місті пошкоджена контактна лінія”, – зазначила Віркун.

Працює комунальний транспорт із 7:00 ранку до 17.30 вечора. Інтервал руху – 15-20 хвилин. Але він ще залежить від часу та оперативної ситуації в місті.

“Після 14:00 години людей на вулицях міста значно менше. Зупинки майже порожні. Я моніторила ситуацію, скільки пасажирів їде після 15:00 години в автобусах – це максимум шестеро людей”, – каже Віркун.

Зараз міська адміністрація намагається розробити оптимальний графік руху з урахуванням комендантської години. В планах також створити гарячу лінію щодо курсування транспорту.