Вбрід, на велосипедах і тачками: як евакуюються Херсонці

Переходити річки вбрід, їхати велосипедом і навіть тачками доводиться херсонцям, які евакуюються на підконтрольну Україні територію. Про це розповів у себе на сторінці голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
“Слово ЖИТТЯ має нові синоніми. Такі як велосипед або автомобіль. Довжина фронту понад 100 км на нашому Криворізькому напрямку. І ми робимо все, що можемо, щоб допомогти людям, які провели майже два місяці в окупації, евакуюватися. Конкретні переходи, звичайно, я їх не називатиму. Але далеко не всюди це можна зробити на автотранспорті, або, наприклад, на тракторі. Іноді це вбрід через річку. Часто – просто на велосипеді”, повідомив він.
Вілкул додав, що бачив дітей та літніх людей, яких виносять на тачках. Додав, що є місце, де перед нашим КПП сотні, якщо не тисячі велосипедів.
“Їх залишають люди, коли вони заходять на територію, яку ми контролюємо. Далі веземо їх комунальними автобусами та “аварійкою”. Рідні, Україна вас любить, Кривий Ріг любить вас! Ми разом і ми будемо допомагати один одному.
Він зазначив, що за минулі три дні в різних напрямках евакуювали понад п’ять тисяч мешканців Херсонської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *