Волонтери допомагають жителям зруйнованого села Посад-Покровське на Херсонщині

У селі Посад-Покровське на сьогоднішній день проживає 244 мешканці. В населеному пункті під час російської окупації було повністю знищено електромережі і газову систему. Село залишається без світла та тепла і на сьогоднішній день. Про майже вщент зруйноване село та допомогу волонтерів написав УКРАЇНСЬКИЙ ПІВДЕНЬ.
Гуманітарний центр South of Ukraine щоденно надає для жителів села готові обіди в кількості 200 порцій (гречка або булгур з котлетою та овочами). На правій частині села (Бессарабія) щоденно за допомогою генератора працює артсвердловина з 9:00 до 11:00. Частина громадян, які там проживають, можуть зробити собі запас технічної води. Питну воду для мешканців села доставляють волонтери та Благодійні фонди.
“Люди повертаються в село, і всіх, хто залишається, Чорнобаївська СВА, намагається забезпечити буржуйкою, матрацами, ковдрами, постільною білизною. Люди отримують ліхтарі, ємності для води, продуктові та овочеві набори, будівельні матеріали для відновлення своїх будинків. БО «Маленька допомога для великої надії» надали жителям 100 продуктових наборів. Від БО «Пролісок» мешканці села отримали 200 будівельних наборів. Активісти села власними силами проводять прибирання та ремонт доріг”, – повідомили в Чорнобаївській  сільській військовій адміністрації.
У селі Солдатське, яке входить до Посад-Покровського старостинського округу на сьогоднішній день проживає 55 мешканців, постачання електроенергії відсутнє. Там відкрито Пункт незламності, який забезпечено генератором та встановлено STARLINK.