Єноти, вівці, поні та жако: в тварин у Новій Каховці закінчується корм

У Новій Каховці від окупації потерпають не лише люди, а й тварини. Про це Суспільному розповіла власниця парку “Казкова діброва” Олена Навроцька.

За словами Олени Навроцької у парку живе 150 тварин, а корми для них закінчуються.

“Серед тварин в парку – поні, віслючок, камерунські кози, вівці, єноти, носухи, зелена мартишка тощо. Багато птахів, у тому числі страуси, павлін, папужки, голуби, різні кури. Тобто корми потрібни різні – і сіно, і кукурудза та соняшникове насіння, пшениця та овочі”. На допомогу тваринам приходять люди, котрі знайомі з “Казковою дібровою”, – говорить Олена.

зоопаркФото: Казкова діброва

За її словами фермери надали овочі, новокаховчани приносять не лише харчові відходи, а й моркву або капусту.

“В травні підходить термін закупівлі кормів на рік, а коштів на це немає. Також невідома ціна буде на них тепер, та чи й будуть вони взагалі – бо аграрії регіону не проводять посівну кампанію в повному обсязі”, – говорить жінка.

зоопаркФото: Казкова діброва

Відвідувачів у парку зараз дуже мало, говорить власниця, бо багато хто виїхав із міста. Поїхав і дехто з працівників парку, а тТі, хто лишився працювати, приходили годувати тварин навіть під обстрілами.

“Зараз люди приходять у парк, за їх словами, щоб хоч трохи відволіктися від тривожних думок. Серед наших відвідувачів є й мешканці Маріуполя. Для них це змога не лише побувати на свіжому повітрі, в гарному місці після всього, що пережили вдома, а й відтанути душею, коли гладять маленьких козеняток чи спостерігають за білочками”, – каже Олена Навроцька.

зоопаркФото: Казкова діброва

У “Казковій діброві” є поповнення: народилися четверо камерунських козенят і єнотики. Незабаром очікують іще малят. Олена виїздити з міста не планує.

“Я не можу покинути своїх тварин, для себе вирішила, буду годувати їх, скільки зможу. Вдячна всім, хто готовий допомагати фінансово, і буду піклуватися про підопічних до останньої копійки”, – розказала власниця парку Олена Навроцька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *