Жителька Херсонщини переїхала до Тернополя та створює там квіти з шоколаду

Жителька Херсонщини Тетяна Гришко – шоколатьє. Вона займається виготовленням шоколадних виробів майже три роки. Під час окупації міста дівчина виїхала до Тернополя. Історію про дівчину опублікувало Суспільне.

Тетяна Гришко закінчила курси шоколатьє, справу розпочала з виготовлення найпростіших виробів – плиток та цукерок. Згодом почала створювати шоколадні квіти.

“Людям – це сподобалося почали брати на весілля, на дні народження, на великі свята. Мешканці Скадовська знають про мої солодощі, знає і багато хто по Україні, тому що ми відправляємо солодощі і поштою”, – говорить Тетяна.

В Тернополі, каже дівчина, є свої майстрині з шоколаду, але конкуренції дівчина не відчуває, адже кожна із них працює у власній техніці, використовує різні методи приготування та рецептуру.

“Переважно це букети, бо це незвично. Звісно, виготовляю і цукерки, плиточки, але все одно квітам надають перевагу, тому що бюджет у людей різний і дехто говорить мені, простіше до вас прийти, ніж піти у квітковий магазин”, – каже Тетяна.