На окупованій Росією території України росіяни використовують окупацію тільки у власних цілях

На тимчасово окупованій Росією території України російські військові використовують окупаційний режим виключно для власного збагачення. А місцеві мешканці окупованих територій не мають навіть доступу до ліків першої необхідності. Про це повідомив спікер ОК “Південь” на своєму Telegram-каналі.

На тимчасово окупованій Росією території України російські військові використовують окупаційний режим для власного збагачення.

“Під час, проведення контррозвідувальних заходів російськими військовими проводяться арешти громадян, переважно заможних місцевих мешканців, формальною підставою для яких є звинувачення у можливій співпраці із Силами оборони України. За звільнення затриманих російські окупанти вимагають значні суми грошей від їх родичів чи близьких. А в населеному пункті Нижні Сірогози в тимчасово окупованій Херсонській області з метою отримання викупу росіяни помістили під варту близько сотні таких осіб”, – йдеться в повідомленні.

Також російські окупаційні адміністрації спрямовують лікарські препарати на лікування російських військових. Загалом на окупованих Росією територіях півдня та сходу України суспільно-політична та суспільно-економічна ситуація продовжує оцінюватися як кризова.

“На всіх окупованих територіях спостерігається високий рівень безробіття, дефіцит лікарських засобів, та й взагалі відсутність отримання первинної медичної допомоги. Постійні перебої у постачанні електроенергії та природного газу. Також не має достатньої кількості фахових кадрів в органах окупаційної адміністрації РФ через низький рівень колабораціонізму. У підсумку, противник не має шансів зменшити рівень соціально-економічної напруги, оскільки заходи щодо оформлення так званих російських соціальних виплат під виглядом «гуманітарної допомоги» не є шляхом подолання даної проблематики”, – йдеться в повідомленні.