З тимчасово окупованого Росією лівобережжя Херсонщини місцеві колаборанти тікають до Криму

На тимчасово окупованому Росією лівому березі Херсонщини, почалась активна “евакуація” місцевих колаборантів. На власних автівках, з російськими паспортами, вони прямують до тимчасово окупованого росіянами Криму. Однак, співробітники ФСБ застосовують до них фільтраційні заходи. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України на своїй сторінці в Facebook.

“На тимчасово окупованій Росією Херсонщині відзначається евакуація місцевих колаборантів з російськими паспортами на власних автомобілях до тимчасово окупованого Росією українського Криму. Однак, співробітники ФСБ РФ здійснюють фільтраційні заходи стосовно кожного зрадника”, – йдеться у повідомленні Генштабу.

Тим часом, російські війська на Херсонщині зазнають великих втрат в живій силі та військовій техніці. З метою приховування втрат, використовує інфраструктуру тимчасово окупованих населених пунктів для надання медичної допомоги своїм пораненим військовослужбовцям. Проте, надавати медичну допомогу цивільному населенню заборонено.