У зоні підтоплення на Херсонщині опинилося близько 600 км² всієї території області (відео)

У зоні підтоплення на Херсонщині опинилося близько 600 км² всієї території області. Про це повідомили на сайті ДСНС України.

В Херсоні місцями спостерігається невелике зниження рівня води. На даний час рівень води складає 5,4 метри. Нижче по Дніпру, по руслу р. Інгулець відбувається підняття рівня води.

“Надалі в Херсоні спостерігатиметься тенденція щодо зниження рівня води з короткочасним підвищенням до п’яти см. В руслі р. Інгулець відбувається ріст рівня води. В зв’язку з цим низка населених пунктів Миколаївської та Херсонської областей наразі суттєво підтоплені” , – зазначив директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віктор Вітовецький.

Станом на ранок дев’ятого червня підтоплено 34 (3625 будинків) населених пунктів на правому березі Херсонщини та 14 – на тимчасово окупованому Росією лівому березі Херсонщини. Загалом у Херсонській області в зоні підтоплення опинилося близько 600 км² території, з яких 30% – правий берег.

“Вчора під час евакуації внаслідок російських обстрілів було поранено двоє співробітників ДСНС”, – повідомив директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС.

Загалом від початку робіт вже евакуйовано 2412 осіб. Для цього задіяно 35 автобусів. Загинуло четверо людей. Травмовано внаслідок російського обстрілу під час евакуаційних заходів – 11. Безвісти зниклими вважаються 13 осіб.

“Понад 800 рятувальників працюють наразі на Херсонщині, залучені сили та засоби місцевої влади, Нацполіції. Активно допомагають волонтери”, – підсумував Віктор Вітовецький.