639 випускників змогли виїхати з Херсона і будуть брати участь у складанні мультипредметного тесту

639 випускників змогли виїхати з Херсона і будуть брати участь у складанні мультипредметного тесту. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомила начальниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко, пише Суспільне.

Наталя Журженко говорить, що Херсон на сьогодні налічує 1164 випускників 11 класів. Всі ці діти зареєстровані на складання мультипредметного тесту. Але через тимчасову окупацію міста та області, не всі мають можливість його здати.

“На сьогоднішній день місто Херсон, не маючи абсолютно ніяких “зелених” коридорів, змогли покинути 639 дітей. Це діти, які виїхали до інших міст і вони матимуть можливість складати мультипредметний тест тому, що до цього було зроблено всі необхідні процедури”, – розкала Журженко.

За словами керівниці міського управління освіти, ті діти які не змогли виїхати залишаються в цій ситуації заручниками тимчасової купації.

“На непідконтрольній території України неможливо гарантувати безпечні умови проведення тесту, але ми маємо зробити абсолютно все для того, щоб наші діти мали можливість вступу до наших українських вишів”, – каже Наталя Журженко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *