Активність партизанів на Херсонщині ускладнює встановлення окупаційного режиму — ISW

Військові експерти Інституту вивчення війни констатують, що активність українських партизанів ускладнює зусилля російських військових у встановленні окупаційного режиму. Про це йдеться в оцінці воєнних дій за 22 червня, пише Суспільне.

Також інститут повідомляє про значний тиск на російські війська з боку ЗСУ

“Заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що українські сили відбили Киселівку і зараз перебувають в межах 15 км від міста Херсон, що вказує на те, що російські сили зазнають значного тиску, щоб захистити свої окуповані кордони від українських контратак”, – пише Інститут вивчення війни.

Втім, 22 червня війська РФ продовжили оборонні операції і, можливо, мали певний успіх. Експерти Інституту вивчення війни посилається на російський телеграм-канал, який повідомив, що російські військові взяли під контроль населені пункти в межах 25 км від кордону Херсонської і Миколаївської областей.

Також ISW цитує прессекретаря Міноборони Олександра Мотузяника, який повідомив про невстановлені підрозділи військ РФ, які діють на межах двох областей і намагаються запобігти подальшим контратакам Збройних Сил України в бік Херсона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *