Американська організація доставить до Нововоронцовської громади обладнання для виготовлення опалювальних матеріалів (Відео)

До Нововоронцовської громади надійде додаткове обладнання від американської організації ForPEACE. Воно необхідне для виготовлення опалювальних матеріалів місцевим жителям. Про це розповів Медіацентру IPC-Південь начальник Нововоронцовської селищної військової адміністрації Андрій Селецький.

“В нас була ідея провести благоустрій і паралельно забезпечити людей дровами. Ми зробили опис потреб, заключили меморандум про взаємодопомогу з сусідніми громадами – Великоолександрівська, Зеленодольська і Високопільська. Загалом наші американські друзі витратили 39 тисяч доларів”, – повідомив Селецький.

Американська організація ForPEACE виділила громаді фінансову допомогу на суму 39 тисяч доларів. За ці кошти придбали чотири щепорізи, один трактор та причеп до нього. Обладнання вже використовують, а четвертий щепоріз надійде до громади у січні.

“Їм сподобався перший результат нашої роботи і вони хочуть ще допомагати. Глобальна проблема нашої громади – це водопостачання, застаріла водорозподільча система, застарілий принцип видобування води та зберігання, ми хочемо це реконструювати”, – зауважив очільник СВА.