Ряд країн передали для ДСНС України гуманітарну допомогу на подолання наслідків підриву росіянами Каховської ГЕС (фото)

Азербайджан та Австрія передали рятувальникам ДСНС України гуманітарну допомогу для подолання наслідків підриву росіянами Каховської ГЕС. Про це ДСНС України повідомила на своєму Telegram-каналі.

Від Азербайджану рятувальники отримали: одяг, взуття, насосні станції, мотопомпи, човни та рятувальні жилети.

Громади Республіки Австрія підготували для потреб херсонських рятувальників: надувні човни, навісні двигуни, рятувальні жилети, мотопомпи, насоси, пожежні рукави тощо.

Рятувальники ДСНС України отримали від Великої Британії гуманітарну допомогу: 11 надувних човнів з комплектуючими, один металевий човен та сім фільтрів для води.

До Головного управління ДСНС Херсонщини завітали представники посольства Французької Республіки в Україні. Вони передали гуманітарну допомогу рятувальникам від Міністерства Європи та зовнішніх справ Французької Республіки: гнучкі баки, фільтри та таблетки для очищення питної води.

За підтримки урядів Німеччини та Великої Британії Міжнародна організація з міграції передала рятувальникам: 43 човни та двигуни, 11 насосів, 2000 пожежних шлангів та інше обладнання для ДСНС.

Від Республіки Корея ДСНС отримала: 250 вогнегасників.

Рятувальники ДСНС отримали чергову допомогу від Естонії: рятувальні човни, мотопомпи, рятувальні жилети, вейдерси, пожежні рукави, спецодяг та абсорбенти для води.