Через посилення російських обстрілів мешканців Херсонської області продовжують евакуйовувати до безпечних місць

Благодійний фонд “Українці переможуть” провели безкоштовну евакуацію місцевих жителів з таких сіл Бериславського району: Львове, Червоний Маяк, Зміївка, Новоберислав до Кривого Рогу. Про це розповів очільник фонду Ігор Йосипенко на своїй сторінці в Facebook.

“Коли ми оголошували ці евакуаційні рейси, то не очікували, що стільки людей потребують простої людської підтримки, співчуття та толерантності. Ці жителі не виїхали тоді, коли місцева влада винаймала перевізників для масової евакуації, бо можливо були не готові до цього рішення, не хотіли або не мали змоги виїхати”, – йдеться в дописі.

Обстріли в прибережній зоні Херсонщини посилюються, російські солдати в люті від нашого супротиву, тому гатять по правобережній Херсонщині з різних видів зброї. І мешканці Херсонщини звертаються з проханням евакуації до волонтерів нашого фонду, або нам телефонують їх діти з-за кордону з проханням вивезти батьків чи рідних з небезпечної зони.

“Рейси потрібно максимально продумувати, намагаємося максимально близько під’їхати до садиб людей, які часто знаходяться в різних сторонах населеного пункту. Це люди, які пройшли російську окупацію, бачили мародерство і знущання від російських солдат. Найскладніше, коли волонтерам доводиться збирати по різним селам по одному чи двоє місцевих жителів, формуючи групу для евакуації. І все це відбувається під обстрілами”, – говорить Ігор Йосипенко.

Фонд також проводить евакуацію важкохворих та маломобільних людей, стареньких, які потребують фахового супроводу потім, або влаштування в спеціалізовані заклади, геріатричні центри.