До Херсонщини кожного дня надходять вантажі з гуманітарною допомогою від областей України (фото)

До Херсонщини продовжують надходити вантажі гуманітарної допомоги з усієї країни. Про це повідомив штаб ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС російськими терористами на своєму Telegram-каналі.

Допомога від Рівненщини: продукти довготривалого зберігання (крупи, м’ясні та рибні консерви, цукор, макарони), питну воду, засоби гігієни, ліки та медичні засоби, матраци, подушки, інші речі та предмети першої необхідності, мотопомпи високого тиску, насоси для відкачування води та шланги до них, лопати та інвентар, таблетки для знезараження води, партію гумових чобіт, чобіт-заброд та вейдерсів. Загалом зібрали більше 20 тонн допомоги.

Допомога від Одещини: 34 тисячі літрів бутильованої води, понад три тонни продуктів харчування, одяг та взуття, корм для тварин, дві мотопомпи та рятувальне обладнання.

Допомога від Кіровоградщини: 22 комунальника з прибули на Херсонщину допомогти в ліквідації наслідків підтоплення. Вони повністю екіпіровані – від бронежилетів, до спецодягу. Мають дев’ять одиниць техніки, щоб спільно з херсонцями розчищати території від сміття та намулу.

Разом з областями на Херсонщину постійно надходить допомога від благодійних організацій, як українських, так і закордонних.