До Херсонщини продовжують надходити вантажі гуманітарної допомоги з областей України (фото)

До Херсонщини продовжують надходити вантажі гуманітарної допомоги з усієї країни. Про це повідомляє Херсонська ОВА на своєму Telegram-каналі.

Допомога від Рівненщини: харчові продукти, корм для тварин та інші необхідні речі для херсонців, які постраждали внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС. Загалом 22 тонни гуманітарної допомоги.

Допомога від Івано-Франківщини: 17 тонн води, надувний човен, продукти харчування, засоби гігієни, корм для тварин, одяг, резинові чоботи та інші необхідні речі. Загалом 20 тонн гуманітарної допомоги. Також в області є 1056 вільних місць для людей, які прибувають на Прикарпаття. Їх забезпечуть всім необхідним для комфортного проживання, а також харчуванням та одягом.

Допомога від Київщини: човни, генератори, очисні станції води, одяг та продукти харчування. Також, 60 працівників з Київської області, з необхідним спорядженням. А для мешканців Херсонщини в Київській області підготовлені три тисячі місць для проживання херсонців із затоплених територій. З питаннями щодо розселення звертайтеся за телефоном:

  • +38 (099) 510 72 12.