Два командири окупаційних правоохоронних підрозділів Херсонщини підозрюються у колабораціонізмі

Працівники ДБР повідомили про підозру у колабораціонізмі командирам російського спецпідрозділу та патрульної поліції російських окупантів на Херсонщині. Про це на Telegram-каналі повідомляє Державне бюро розслідувань.

“Працівники ДБР заочно повідомили про підозру у колабораціонізмі мешканцю Херсонщини, який після тимчасової окупації регіону займав посаду командира бойового формування спеціального призначення в системі окупаційного правоохоронного органу. Особовий склад підрозділу загарбників шукав та затримував проукраїнськи налаштованих мешканців Херсонщини, які наближали деокупацію територій України. При цьому зрадники систематично звітували щодо затримання українців. Також підозру у колабораціонізмі повідомлено іншому мешканцю області, який став командиром взводу батальйону патрульно-постової служби в окупаційній народній міліції Херсонщини та отримав звання старшого сержанта”, – йдеться в повідомленні ДБР.

Зрадники підозрюються в добровільному зайнятті посад в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій Росією території (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Чоловікам загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.