Дві дівчинки з Херсона стали героїнями мистецького проєкту для Євробачення (відео)

У Ліверпулі до Євробачення провели мультимедійну культурну подію Home. Perspectives. Це шість розповідей українських фотографів про свій дім. Фотознімки розмістили на залізничних станціях, зупинках, на території університету та в галереях. Світлина п’ятирічної херсонки Мілани Онишко та її подруги Лаури також потрапила до Home. Perspectives.

“Сталося це десятого січня. До цього Мілана гуляла з собакою у дворі, з татком. До неї підійшла жінка, як потім з’ясувалося – фотограф, і запропонувала сфотографувати дитину”, – каже мама Мілани Ірина Каурова.

Фотографиня побачила дітей, які гралися біля багатоповерхівки, за кілька днів до цього зруйнованої російським снарядом.

“На фото відображене місце, де стався вибух. Там була велика хмара землі, пилу, бруду та уламків. Все залітало у вікна до людей, у домівки, на дах”, – говорить мама дівчинки.

Світлина херсонських дівчаток вразила відвідувачів та стала символом того, що відбувається в Україні та з дитинством українських дітей.

“Мілана в нас виховувалася у творчій групі. Дівчинка творча, з нею є багато світлин, де вона ліпить та малює з вихователями. Дитина завжди усміхнена, але, на жаль, війна вносить свої корективи, і нашим дітям доводиться гратися в таких умовах”, – розповіла директорка дитсадка Анна Чорна.