Франція, Польща та Молдова нададуть Україні допомогу для ліквідації наслідків, спричинених підривом росіянами Каховської ГЕС

Франція продовжуватиме засуджувати війну, яку Росія веде проти України з грубим порушенням міжнародного права.

“Франція продовжуватиме засуджувати незаконну агресивну війну, яку Росія веде проти України з грубим порушенням міжнародного права, і закликати до повного, негайного та безумовного виведення російських збройних сил з усієї території України. Франція готова надати допомогу українській владі для реагування на наслідки часткового руйнування дамби”, – йдеться в повідомленні посольства Франції в Україні.

Також Польща передала Україні десять великих цистерн для води та десять високопродуктивних насосів для відкачування води із затоплених районів внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС.

“Через драматичне становище цивільного населення після того, як Росія зруйнувала греблю на річці Дніпро в Новій Каховці, ми з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким ухвалили рішення передати Україні десять цистерн для води місткістю 18 тисяч літрів і десять високопродуктивних насосів”, – йдеться у дописі Маріуша Камінського.