Херсонщину відвідав перший заступник Міністра охорони здоровʼя

Херсонщину відвідав перший заступник Міністра охорони здоровʼя Олександр Комаріда. Про це повідомила Херсонська ОВА на своєму сайті.

Разом із керівницею Департаменту здоровʼя Херсонської ОВА Тетяною Карчевич він на власні очі побачив, як працюють амбулаторії у Дар’ївці, Посад-Покровському та Киселівці.

“Через значні руйнування енергосистеми області ці медзаклади тимчасово не мають електропостачання. Попри це вони приймають пацієнтів, адже забезпечені генераторами, звʼязком, ліками та іншими необхідними медичними засобами. Щоденно за допомогою до кожного з цих медзакладів звертається близько 20 місцевих жителів. Вони отримують належну допомогу від лікарів, також допомагають колеги з інших лікарень, представники організації “Лікарі без кордонів” та інші міжнародні партнери”, – йдеться в повідомленні ОВА.

Олександр Комаріда побував у обласному центрі екстреної медичної допомоги. Лікарі центру першими виїздять рятувати херсонців після чергових обстрілів російських окупантів. Їх праця зберегла життя та здоровʼя далеко не одного мирного херсонця.

Оперативно реагувати на виклики медики можуть завдяки достатній кількості карет швидкої допомоги. Частину з них обласний центр отримав від президентської фандрейзингової платформи UNITED24.