Херсонська лікарня отримала медичне обладнання

Херсонська лікарня ім. Карабелеша отримала від Благодійного фонду “Центр соціальних проєктів майбутнього” медичне обладнання. Загальна вартість гуманітарної допомоги склала майже один мільйон гривень. Про це йдеться в Telegram-каналі Мінреінтеграції України.

За сприяння та координації Мінреінтеграції в лікарню звільненого Херсона передано медичне обладнання як гуманітарну допомогу.

“Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша отримала біохімічний напівавтоматичний аналізатор, автоматичний гематологічний аналізатор, наркозно-дихальний апарат та електрокардіограф. Обладнання було закуплено та передано Благодійним фондом “Центр соціальних проєктів майбутнього”, який активно допомагає постраждалим громадам. Загальна вартість гуманітарної допомоги склала майже один мільйон гривень”, – йдеться в повідомленні Мінреінтеграції.

Лікарня володіє найпотужнішим у регіоні науковим потенціалом, в ній працюють вісім кандидатів медичних наук. Тож новітнє обладнання має забезпечити кваліфіковане надання як первинної, так і вторинної медичної допомоги мешканцям деокупованого обласного центру.