Херсонський телеканал співпрацює зі зрадниками та росією

ПП «ТРК ВТВ Плюс» підтримує державу-агресора і сприяє підривній діяльності проти України. Ці дії можуть кваліфікуватися як державна зрада. Про це йдеться в заяві Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. 

Національній раді стало відомо про факт трансляції ПП «ТРК ВТВ Плюс» із 27 по 29 квітня 2022 року низки передач «Це важливо», «Як Херсонщина буде жити далі», до участі в яких було запрошено призначеного окупантами псевдоочільника Херсонської області Володимира Сальдо.

Останньому, за інформацією пресслужби Офісу Генерального прокурора, повідомили про підозру в державній зраді (частина друга статті 111 КК України). Володимир Сальдо є депутатом Херсонської міської ради VIII скликання, він перейшов на бік ворога, сприяючи загарбникам у проведенні підривної діяльності проти України.

“Аналіз програми з Володимиром Сальдо в ефірі телеканалу показує, що «псевдоочільник» отримав від мовника змогу поширювати висловлювання, спрямовані на встановлення й утвердження тимчасової окупації частини території України, підтримку рішень окупаційної адміністрації держави-агресора та заклики до співпраці з нею. Такими діями ПП «ТРК ВТВ Плюс» підтримує державу-агресора і сприяє підривній діяльності проти України. Отже, вони можуть кваліфікуватися як державна зрада”, – сказано в заяві.

Відповідно до абзацу 14 частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» забороняється використання телерадіоорганізації для здійснення вчинків, за якими настає кримінальна відповідальність.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *