Каховчанка зібрала майже пів мільйона гривень на антидронову рушницю для підрозділу ТрО

Майже пів мільйона гривень на антидронову рушницю за півтора місяця зібрала Катерина Українець з Каховки – дружина загиблого під час боїв за Антонівський міст Героя України Владислава Українця. Зброя була необхідна для військових 193-го батальйону ТрО ЗСУ.

У батальйоні служить її батько та земляки. Про це розповіла Суспільному сама Катерина. Збір коштів вона оголосила у середині січня, після чергової розмови з батьком:

“Ми спілкувались з татом. Він казав, що їм дуже потрібна антидронова рушниця. Адже російські дрони атакують позиції, коректують артилерію, дуже їм заважають. Я запропонувала зробити такий збір. Тато мене підтримав”.

За словами дівчини, такого досвіду вона раніше не мала, тому дуже хвилювалась.

“Я збір відкрила через власні сторінки у соцмережах. Але підписників у мене не так багато, тому хвилювалась за результат. Допомагали та підтримували друзі, волонтери. Зверталась скрізь. Найменша перерахована сума 20 копійок, але були й разові пожертви у 60 тисяч гривень. Долучались до збору і самі хлопці з батальйону. Вони ж і закрили останню суму збору у 58 тисяч гривень”, – розказала Суспільному Катерина.

Антидронову рушницю військовим вже передали. Зброя працює на херсонському напрямку, де зараз виконує бойові завдання 193-ій батальйон ТрО. Бійці на неї дуже чекали, тому активно використовують.