Колихаєв: “Виїхати з міста безпечно неможливо”

У Херсоні лишається 170-180 тисяч містян та переселенці. Дехто і зараз намагається виїхати, не зважаючи на небезпеку, розповів мер Херсона Ігор Колихаєв в інтерв’ю РБК-Україна

Він каже, місто прийняло багато біженців з сіл області, що розбомблені з боку Снігурівки та Олександрівки. Їх розміщували у школах, багато хто і зараз лишається в місті. Також у Херсон приїжджали люди з Маріуполя та Мелітополя. Виїхати із міста безпечно зараз неможливо. З 1 травня з боку Снігурівки та Давидового Броду стоять величезні, багатокілометрові колони, як на виїзд, так і на в’їзд.

“Люди там стоять під обстрілами Градів, є багато поранених, є загиблі. Люди намагаються виїжджати в бік Мелітополя, хоча там теж дуже багато блок-постів, тому їдуть “на вдачу”. Безпечніше їхати в бік тимчасово окупованого Криму, хоча там є свої нюанси”, – каже міський голова.

За його словами, через Крим їде багато людей, і чекає, що буде далі з Херсоном та областю.

“Іноді люди їдуть, потім вертаються, починаються обстріли і вони знову їдуть. Багато виїхало моряків, яким треба йти у рейси. Вони через Крим їдуть у Туреччину, Грузію, ” – розповів Ігор Колихаєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *