Колишній завідувачці відділення лікарні імені Тропіних повідомлено про підозру за співучасть з російськими окупантами

Колишній завідувачці відділення лікарні імені Тропіних у Херсоні повідомлено про підозру за співучасть з російськими окупантами. Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.
Херсонська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру за співучасть з Росією колишній завідувачці одного з відділень Херсонської міської клінічної лікарні імені Афанасія і Ольги Тропіних (ч. 1 ст. 111-2 КК України).
“На початку серпня 2022 року, підозрювана знаючи, що лікарня захоплена представниками збройних формувань РФ та знаходиться під контролем російської окупаційної влади, підозрювана погодилась її очолити. Вона виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції. За її розпорядженням представникам окупаційної адміністрації держави-агресора передано матеріальні цінності, які перебували на балансі лікарні, в тому числі автомобіль лікарні. Також на даній посаді підозрювана виконувала нелегітимні накази окупаційного голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області щодо введення бівалютної зони та інші розпорядження” – повідомляють в прокуратурі.