Лікарні Херсонщини отримали генератори та медичне обладнання

Лікарні Херсонської області від початку війни проти РФ отримали 32 генератори та 284 одиниці медичного обладнання та приладів. З початку року та після деокупації територій Херсонщини лікарні отримали автомобілі швидкої медичної допомоги, генератори, кисневі станції, рентген-апарати, апарати вакуумної терапії ран, монітори пацієнта, дефібрилятори, холодильник та лабораторне обладнання. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич в Telegram, посилаючись на міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, який відвідав Херсонську область.

“Сьогодні на Херсонщині завдяки співпраці органів місцевого самоврядування й за допомоги коштів державного бюджету, проєктів Світового банку, Глобального фонду й коштів рахунку UNITED24 була закуплена значна частина обладнання, щоби в лікарнях могли реагувати на виклики, спровоковані повномасштабним вторгненням Росії, і надавати потрібну медичну допомогу”, – сказав Ляшко.

Обстріли Херсона ще раз показують всьому світу, як Росія намагається знищити все, що було побудовано в Україні, знищити українців. Однак ми продовжуємо боротьбу.