Маючи досвід в журналістиці жінка займалась антиукраїнською пропагандою в Херсоні

Херсонська обласна прокуратура заочно повідомила мешканці м. Херсон про підозру у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України). Про це повідомляє прокуратура Херсонської області на своєму сайті.
“Під час повномасштабного вторгнення РФ на територію України та російської окупації Херсонщини місцева мешканка пішла на співпрацю з Росією. Маючи досвід у сфері журналістики, вона здійснювала інформаційну діяльність, спрямовану на підтримку держави-агресора, а також висвітлення діяльності окупаційних органів.
Будучи кореспонденткою одного із радикальних антиукраїнських інтернет-видань, підозрювана просувала наративи російської пропаганди, а також виправдовувала збройну агресію РФ проти України. Задля маніпулювання свідомістю мешканців захопленого Росією регіону, дискредитації дій органів влади та державних діячів України підозрювана організовувала інтерв’ю із самопроголошеними керівниками окупаційних органів та особисто розповідала представникам російських ЗМІ фейкову інформацію, викривляючи реальний стан речей”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
Наразі досудове розслідування триває. Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.