Мешканця Херсонщини судитимуть за воєнні дії та мародерство в Ірпені (відео)

Під час тимчасової окупації Росією Київщини підозрюваний разом з російськими окупантами вів активні бойові дії та обкрадав покинуті квартири мешканців Ірпеня. Про це на своєму сайті повідомила Національна поліція України.

Підозрюваний ще до повномасштабного вторгнення Росії в Україну зайшов на територію Київщини в складі російської розвідувально-диверсійної групи.

“Підозрюваний – уродженець Херсонської області неодноразово судимий за вчинення майнових злочинів. У 2014 році він став членом незаконного збройного формування та вчиняв злочини на тимчасово окупованих Росією територіях Донецької області та Автономної Республіки Крим. А вже перебуваючи в складі російської армії, в лютому 2022 року підозрюваний вів активні бойові дії та розкрадав покинуті квартири мешканців Ірпеня”, – йдеться в повідомленні поліції.

Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом передано до суду. Підозрюваному інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.