Мобільна криза в Херсоні: люди не можуть викликати швидку та рятувальників

Викликати швидку, поліцію та рятувальників у Херсоні можна лише зі стаціонарних телефонів. Російські окупанти повністю відключили український мобільних звязок, пропонують купувати людям російські сімкарти, натомість фотографують їхні паспорти. 

“На даний час короткі номери виклику рятувальників та пожежників – 101, та екстреної медичної допомоги – 103 мають змогу отримувати виклики тільки через дротові телефоні апарати. Через те, що абонентів такого зв’язку в місті залишилося не багато, містянам готові надавати допомогу у виклику екстрених служб “101” та “103” в навчальних закладах міста (школах)”, – повідомляють на сторінці міської ради у Фейсбуці.

Мережа шкіл Херсона охоплює всі мікрорайони міста, в яких є дротові телефони і які мають можливість дзвонити за короткими номерами екстрених служб. За допомогою чергових та охоронців шкіл можна викликати або пожежників або швидку для членів своєї родини, сусідів або повідомити про надзвичайні випадки, де необхідна їх допомога.

Також звертаються до городян, які ще мають дротовий зв’язок, аби ті допомогли своїм сусідам та іншим мешканцям міста з викликом екстрених служб.

“Оператори екстрених служб “101” та “103” працюють в цілодобовому режимі та готові прийти на допомогу. Ми вдячні нашим рятувальникам та медикам, що в цій критичний для Херсона час і попри всі труднощі вони знаходяться на робочих місцях та завжди готові прийти на допомогу”, йдеться в повідомленні.

Рятувально-пожежна служба – 101
Екстрена медична допомога – 103

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *