На Херсонщині на одному з полігонів підрозділи окремої бригади територіальної оборони провели тренування (фото)

На одному з полігонів півдня підрозділи окремої бригади територіальної оборони провели тренування зі злагодження підрозділів. Зведені групи відпрацьовували штурм ворожих позицій під прикриттям мінометного розрахунку, кулеметів та гранатометів. Про це повідомила Армія.Inform.

“Потрібно людей привчити максимально не боятись, коли над головою щось свистить, а поряд вибухи. В нас досвідченні інструктори, більшість особового складу були на Бахмутському напрямку, а сьогодні виконують завдання щодо захисту узбережжя Херсонщини. Кожну вільну хвилину хлопці проводять у тренуваннях, де ми моделюємо різні бойові ситуації, відпрацьовуємо дії в різних місцевостях”, – розповів заступник командира підрозділу «Маестро».

Підрозділи продемонстрували злагоджені дії під час зміни ввідних. Досвідчені піхотинці, які пройшли вже не одне випробування на нулі, знають, що краще вони «відкалібрують» свої навички під час тренувань, то більше шансів у них вижити під час виконання бойового завдання.

“Мій розрахунок відпрацював сьогодні дії як у наступі, так і під час прикриття наших підрозділів у разі зміни штурмовиками позицій. Міномет у нас 60 мм, українського виробництва. Великий плюс цього озброєння – це велика мобільність” , – прокоментував командир міномета «Грім».

Окрім мінометників, до тренувань залучались гранатометні та кулеметні розрахунки, підрозділ снайперів, аеророзвідники координували спільні дії та проводили розвідку місцевості.

“І хоча результатами тренувань задоволені, хлопці справились на відмінно, але всі ж розуміють, що ідеально в армії не буває. Найголовніше це розуміння задуму підрозділами та швидкість взаємодії під час виконання поставленого бойового завдання”, – усміхаючись, розповів один з керівників навчань на псевдо «Шерхан».

Військовослужбовці бригади готуються постійно, тому що кожен із захисників хоче повернутись нарешті додому до рідних.