На Херсонщині на території однієї з церков виявили склади з майном угруповань РФ (Фото)

На території церкви Святого праведного Іоанна Кронштадтського на Херсонщині СБУ виявили склади з майном окупаційних угруповань РФ. Про це повідомили на Telegram-каналі Служби безпеки України.

На території церкви виявлено бібліотеки з прокремлівською літературою, агітаційні листівки заборонених в Україні політичних партій та російську символіку. Крім того, на території церкви Святого праведного Іоанна Кронштадського на Херсонщині виявлено колишні склади з майном окупаційних угруповань РФ.

“Російські окупанти облаштували їх за сприяння настоятеля церкви протоієрея Анатолія Корнєва. Він контактував з керівництвом окупаційної адміністрації та був на прямому зв’язку з представниками ФСБ. Під час звільнення Херсона клірик втік на лівий берег Дніпра”, –  йдеться в повідомленні.

Всі виявлені докази направлено на експертизу. Після цього будуть вчинятися інші процесуальні дії, щоб притягнути винних до відповідальності. У своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України.