На Херсонщині російські окупанти намагаються підкупити людей

Окупанти змінили риторику про референдум на Херсонщині. А в Миколаєві готували теракти. Про ситуацію на півдні розповіли в оперативному командуванні “Південь”.

“На Херсонщині окупанти і їх новопризначені на управлінські посади колаборанти змінюють риторику щодо планів на референдум, натомість, намагаються підкупити населення рубльовими виплатами”, йдеться в повідомленні.

На Миколаївщині правоохоронцями затримано трьох російських військових, які входили до складу угруповання, що намагалося захопити Південноукраїнську АЕС. А біля обласного центру був виявлений схрон із протитанковим озброєнням. Схованку облаштувала російська диверсійно-розвідувальна група, яка готувала теракти в Миколаєві. При огляді правоохоронцями було вилучено протитанковий ракетний комплекс «Корнет» і гранатомети російського виробництва.

На Одещині продовжується психологічний тиск на населення прикордонних з Придністров’ям районів щодо погрози вторгнення російських військ з невизнаної республіки. У самому ж придністровському регіоні Молдови російська федерація продовжує розповсюджувати інформацію через прокремлівські засоби масової інформації щодо загрози населенню регіону з боку України.

Вороже корабельне угруповання продовжує перебування на позиціях контролю проголошеного закритим району північно-західної частини Чорного моря. Зберігається загроза ракетних ударів.

Сили оборони півдня України продовжують ведення бойових дій та укріплення зайнятих рубежів. Ракетно-артилерійськими підрозділами у взаємодії з авіацією нанесено ураження позицій противника.

Ворожі втрати складають 16 російських військових, броньована та автомобільна техніка, станція радіоелектронної боротьби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *