На Херсонщині в хід пішли фальшиві рублі

Підприємці Херсонщини відмовляються працювати з російськими окупантами. Там в хід пішли фальшиві рублі, а курс – космічний. Про це в себе на сторінці повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.
Він зазначив, що найважче людям доводиться в Генічеську та Каховці, бо тиск там колосальний.
“Наступний момент – дикий курс валют, який нав’язують орки при обміні та торгівлі. 1 до 2 навіть не смішно. Це просто чергова форма пограбування мешканців області. Ну що, “вишенька на торті” – жадібність орків та їх місцевих “спостерігачів” перемогла страх відповідальності за “москву”, і в свою чергу масово пішли фальшиві рублі. Той факт, що фейкові купюри сильно відрізняються якістю, свідчить про те, що в цю гру грають одразу кілька незалежних груп, які хочуть збагатити на хвилі “реформ”. Часу не вистачає, тому поспішають і хочуть зібрати якомога більше за період, поки ділянка окупована. Крім того, є інформація, що орків вже почали намагатися придбати цінні речі, ювелірні вироби, побутову техніку у людей, використовуючи ці фальшиві купюри”, написав він.
Юрій Соболевський закликав мешканців Херсонщини не брати участь у цих процесах.
“Якщо більшість нашого населення збереже стійкість, то їм нічого не вдасться. Херсонщина, коли говорити про розум і серця нашого народу, вона залишалася непереможеною весь цей час. Нехай так і надалі! Віримо в ЗСУ, віримо в Президента, віримо в Україну!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *