На Херсонщині ворожий снаряд забрав життя трьох членів сім’ї (Фото)

На Херсонщині ворожий снаряд забрав життя трьох членів сім’ї – прокуратурою розпочато розслідування. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.

Херсонською обласною прокуратурою розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України).

“П’ятого січня 2023 року Росія, вчергове порушуючи норми міжнародного гуманітарного права, здійснила обстріл звільненої території Херсонщини. Внаслідок влучання ворожого снаряда в будинок у житловому секторі міста Херсона загинув молодий чоловік, а у місті Бериславі ворожий снаряд відразу забрав життя трьох людей – членів однієї сім’ї, серед яких 12-річна дитина”, йдеться в повідомленні прокуратури.

Загалом від обстрілів щонайменше вісім цивільних отримали поранення різного ступеня. В одному з приміських населених пунктів під завалами будинку опинилася людина, на місці працюють рятувальники. Пошкоджено понад 20 житлових будинків, будівлі та майно пожежної частини, лінії електропередач та газопроводи.