На Херсонщині ЗСУ провели настільки вдалу операцію, що її треба викладати у вишах, – Андрусів

Складність боротьби на Херсонщині тільки в тому, що бракує озброєння, але там військові провели настільки вдалу операцію, що її треба викладати військових ВУЗах. Про це для 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів. Він зазначив, що українські військові не дають збити себе з ніг.

“Наші захисники настільки розумно вчинили, що цього росіяни навіть не сподівалась. Вони захопили плацдарм, який ніхто не вважав цінним. Він між Снігурівською і Давидовим Бродом і дає нам можливість рухатись в трьох напрямках і ніхто не знає, в якому ми це робитимемо”,
– зазначив Андрусів.

Він пояснив, що захисники можуть спробувати піти на Херсон і відрізати його, або ж рухатись на Нову Каховку відрізати ще більшу групу або піти взагалі в бік Криму. Складність для росіян в тому, що вони мають готуватися фактично на всіх трьох напрямах. Це означає втричі більше зосередження військ.

“Треба розуміти, що вони стягнули свої бойові частини на Донбас, а потім виставили м’ясні батальйони хоч із технікою, але невмотивовані воювати, з низькою бойовою готовністю. Для них ситуація дуже небезпечна, але навала просто тисне масою. У росіян гігантські запаси озброєння, хай воно і не ефективне, але його якість вирішується питання в кількості”, – додав Андрусів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *